Széchenyi Terv Plusz elnyert pályázatok
Kedvezményezett neve: GATE Holding Kft.
Szerződött támogatás összege; képzési költség támogatás:
1 104 221 Ft, kieső munkaidőre járó bértámogatás: 883 200 Ft
-
A vezetői szerep és gyakorlat– 16 órában – 1 csoportban – 3 fővel
-
A képzés célja, hogy a résztvevők megismerjék a vezetői szerep koncepcióját, képesek legyenek azonosítani a saját vezetői szerepükben akulcspontokat. További cél, hogy megismerjék a helyzetfüggő vezetés modelljét és képesek legyenek azt a mindennapi munkaéletükben használni.
-
Tervezett befejezési dátum: 2024. 05. 31.
-
-
Vezetők fejlesztése - coaching szemléletű vezetés (16 óra)– 16 órában – 1 csoportban – 4 fővel
-
Interperszonális kapcsolataink esetében többször előfordulhat, hogy vezetői szerepbe kerülünk. A képzés célja, hogy a résztvevő a coachingbanhasználatos technikákat megismerve és alkalmazva gazdagítsa saját vezetői eszköztárát.
-
Tervezett befejezési dátum: 2024. 06. 25.
-
-
Konfliktuskezelési gyakorlatok (16 óra) – 16 órában – 1 csoportban – 8 fővel
-
A képzés célja, hogy a résztvevő megismerje a konfliktus és konfliktuskezelés alapvető témakörét (fogalma, megnyilvánulási formái, okai),elsajátítson különféle konfliktuskezelő technikákat, amelyek sikeres alkalmazása hozzásegítik az asszertív konfliktuskezeléshez.
-
Tervezett befejezési dátum: 2024. 02. 29.
-
-
Központban a személyiségfejlesztés: stresszkezelés – 16 órában – 1 csoportban – 7 fővel
-
Az egész életen át tartó tanulás egyik kulcspontjának nevezhetjük önmagunk megismerését. Ahhoz, hogy hatékonyak legyünk a mindennapi életünkben és a munkahelyünkön egyaránt fontos, hogy kellő önismerettel rendelkezzünk. Ehhez nyújt segítséget és tudáselemeket eme képzés. A képzés célja, hogy a résztvevők értsék az eu-stressz és a distressz közötti különbséget, felismerjék saját stresszfaktoraikat és preventív és reaktív technikákkal képesek legyenek csökkenteni a káros stresszt az életükben.
-
Tervezett befejezési dátum: 2024. 03. 31.
-
-
Együttműködésfejlesztés (16 óra) – 16 órában – 1 csoportban – 10 fővel
-
A képzés célja, hogy a résztvevők megtanulják a mindennapi munkaéletben fellelhető társadalmi csoportjain belüli: pl. társadalmi, munkahelyi,közösségi, közösen megoldandó feladatok, problémák kezelését. A résztvevő képessé válik a különböző csoportszerepek megkülönböztetésére. A képzésen résztvevő meg tudja állapítani a kompromisszum és a konszenzus közötti különbséget, és képes lesz a harmonikus együttműködő munkakörnyezet kialakítására.
-
Tervezett befejezési dátum: 2024. 05. 31.
-
-
Konfliktuskezelés és stresszkezelés: a kiégés megelőzése – 16 órában – 1 csoportban – 5 fővel
-
A képzés célja, hogy a résztvevő megismerje a konfliktus és konfliktuskezelés alapvető témakörét (fogalma, megnyilvánulási formái, okai),elsajátítson különféle konfliktuskezelő technikákat, amelyek sikeres alkalmazása hozzásegítik az asszertív konfliktuskezeléshez. A képzés további célja, hogy a résztvevők értsék az eu-stressz és a dissztessz közötti különbséget, felismerjék saját stresszfaktoraikatés preventív és reaktív technikákkal képesek legyenek csökkenteni a káros stresszt az életükben.
-
Tervezett befejezési dátum: 2024. 05. 31.
-
-
Csapatépítés: a csapat együttműködésének fejlesztése – 16 órában – 1 csoportban – 9 fővel
-
A képzés célja, hogy a résztvevők megtanulják a mindennapi munkaéletben fellelhető társadalmi csoportjain belüli: pl. társadalmi, munkahelyi,közösségi, közösen megoldandó feladatok, problémák kezelését. A képzésen részt vevő képes legyen azonosítani a csoportszerepeket, érzelmeket, szükségleteket, működő kommunikációs stratégiákat és az együttműködés egyértelmű jeleit.
-
Tervezett befejezési dátum: 2024. 04. 30.
-